FIRMAST

Pirita jahisadam Tallinnas (Eesti)

Eastern Trading Co. on osaühing, mille peakontor asub Tallinnas (Eesti). Meil on seljataga enam kui 15 aastat ärikogemusi Põhjamaades.

Meie ärimudeli aluseks on madalate üldkuludega tulemuslikult tegutsev väikeettevõte. Tänu sõbralikule ettevõtluskeskkonnale, suurepärasele IT-infrastruktuurile, madalatele kuludele ja asukohale meie turgude lähedal, sobib ELi liikmesriik Eesti meie ärimudeliga suurepäraselt.

Meie äri märksõna on turvalisus. Pakume turvalisust kõigis tehingu etappides. Just seepärast maksate lõviosa hinnast alles pärast toote ülevaatamist. Turvalisus tähendab ka seda, et ostate täpselt oma vajadustele vastava toote. Meie kogemused ja tihe koostöö tarnijatega annab Teile võimaluse saada oma vajadustele kõige paremini vastav toode.

Ostmine on imelihtne:

1. Kõigepealt allkirjastatakse ostu-müügileping.
Allkirjastatud ostu-müügileping saadetakse faksi või e-posti teel meile tagasi. Makstakse väike käsiraha 5–10%.

2. Tootega tutvumine
Üks meie logistikapartneritest on kauba Teie lähedal asuvasse sihtpunkti toimetanud. Siin saate kontrollida, kas toode vastab meie lubadustele.

3. Maksmine ja kohaletoimetamine
Pärast toote ülevaatamist saate rahuliku südamega lõppmakse sooritada. Kohe pärast makse laekumist saadetakse kaup lõplikku sihtpunkti.

Meie osa ei lõpe toote kohaletoimetamisega. Kõik uued tooted tarnitakse tootja garantiiga. Enne kasutatud toodete müükipanekut läbivad need alati testimise volitatud töökojas. Samuti garanteerime, et ühelgi kasutatud tootel pole teadaolevaid defekte. Et oleme võtnud oma kohuseks pakkuda esmaklassilist teenust, aitame lahendada ka garantiiga seotud küsimusi.