Mootorid

Lugege meie meremootorite kohta, mida toodavad Volvo Penta, Yanmar, Cummins ja Iveco. Täpsemat teavet meie kehtivate hindade ja pakkumiste kohta leiate meie reklaamidest, samuti võite kontaktivormi abil meile päringu saata.VOLVO PENTA asutati 1907. aastal pärast tellimust parafiinimootori katseeksemplari ehitamiseks. Mootor sai nimeks Penta (kreeka keeles 'viis'), et tähistada viite meest, kes viibisid jooniste tutvustamise juures. Tänaseks kuulub Volvo Penta tütarettevõttena AB Volvo täisomandisse. Firmas töötab 1600 inimest ja müük on 10 miljardit Rootsi krooni. Ettevõte koosneb kolmest äriüksusest: hobimerendus, kommerts ja tööstus.

 

Meie tootevalikusse kuuluvad hobijahtide mootorid. Sellest segmendist pakume D3, D4, D6, D9 ja D12 parda- ja päramootoreid.
Yanmar asutati 1912. aastal Jaapanis Yamaoka Hatsudoki poolt. Ettevõtte Euroopa peakontor asub Almeres (Madalmaad).

 

Eastern Trading Co. pakub Yanmari pardamootoreid võimsusega 150–900 hj ja päramootoreid võimsusega kuni 315 hj.

Cummins Mercruiser Diesel on Cummins Inc. ja Mercury Marine'i ühisettevõte. Cumminsi veesõidukite diiselmootorite pakkumise saamiseks tutvuge meie reklaamkuulutustega või võtke meiega ühendust.

Iveco on Itaalias Turinis asuv Euroopa veoauto-, bussi- ja diiselmootorite tootja. Tegemist on Fiati kontserni tütarettevõttega. Iveco toodab aastas 460 000 diiselmootorit.

 

Iveco meremootorite pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust.


LAOS OLEMASOLEVAD TOOTED:

D13-SERIES

Send inquiry

Your messages has been sent. We will reply to you shortly.